OCEAN21 - składniki:

.
:: Algae Extract (8)
.
:: Pau D'Arco
.
:: Carrot Extrakt
.
:: AloeVera Juice
.
:: Cranberry Juice Concentrate
.
:: Red Beet Extrakt
.
::  Blueberry extract
.
:: Omega 3 z alg
.
:: Trace Mineral Complex


Szukaj w serwisie:  
 

 


.:: EKSTRAKT Z MARCHWI  WŚRÓD BOGACTWA SKŁADNIKÓW OCEAN21 :.

Ekstrakt z marchwi jest najlepszym środkiem na odtruwanie tkanek. Alkalizuje, oczyszcza, krzepi i pobudza wszystkie układy organizmu, wyczerpane i chore z powodu braku surowych produktów w pożywieniu współczesnego człowieka. Wiadomo - "martwe nie buduje życia".
Daniel Reid w książce Tao Zdrowia opisuje, iż marchew najskuteczniej ze wszystkich soków warzywnych odtruwa ustrój i regeneruje chore komórki. Ma szczególnie dobry wpływ na nadnercza, współodpowiedzialne za sprawne działanie całego układu dokrewnego. Odtruwa wątrobę, dba o jej regenerację oraz sprawną pracę jako filter krwi z toksyn. Obniża zbyt wysokie zakwaszenie krwi, które towarzyszy toksemii. Dzięki czystej krwi, ciała odpornościowe szybciej mogą dotrzeć do chorych tkanek organizmu, odkwaszać je i regenerować.

Ekstrakt z marchwi odtruwa jelito grube, chroni śluzówkę i przywraca jego normalną pracę likwidując zaparcia. Poprzez odkażenie niższych partii jelit, usunięcie źródeł zatrucia w jelicie grubym, zapobiega chorobom: Crohna, celiakia, uchyłkowość, stany zapalne, wrzody i rak jelita grubego. Zobojętnienie kwasów likwiduje gazy i poprawia perystaltykę jelit. Odtruwanie jelit uwalnia krew od szkodliwych jadów, przywraca równowagę pH (Homeostazę). Koryguje zaburzenia cyklu miesiączkowego i wspomaga leczenie niepłodności. Biorąc pod uwagę ścisły związek jelita z układem limfatycznym, ma to ogromne znaczenie na sprawne oczyszczanie układu oddechowego, naczyń limfatycznych gardła, zatok, nosa, mózgu przeciwdziałając gromadzeniu się śluzów, stanom zapalnym ucha środkowego, oskrzeli, płuc, powiększaniu migdałków, astmie i tworzeniu się cyst. Dzięki temu układ oddechowy oraz noso-gardziel nie musi spełniać w nadmiarze funkcji wydalniczych jak "koło ratunkowe" w mechanizmie oczyszczania organizmu. Płuca, oskrzela i nos, to ostatnie - awaryjne kanały oczyszczania organizmu.

Więcej