OCEAN21 - składniki:

:: Algae Extract (8)
.
:: Pau D'Arco
:: Carrot Extrakt
.
:: AloeVera Juice
.
:: Cranberry Juice Concentrate
.
:: Red Beet Extrakt
.
::  Blueberry extract
.
:: Omega 3 z alg
.
:: Trace Mineral Complex


Szukaj w serwisie:
 


.:: SKŁADNIKI  OCEAN21 -  ALGI ::.
.::  ZIELONE ZŁOTO ::.

Wybitny dramatopisarz Eurypides, już w V wielu przed naszą erą twierdził, iż:
      "morze i żyjące w nim rośliny oczyszczą z każdej choroby".

Fragment artykułu lekarza Szymona J. Borysa, potwierdza w pełni powyższe twierdzenie:
"W dietetyce stosuje się glony wspomagająco w leczeniu obrzęków, zgodnie ze starożytnym chińskim tekstem: "nie istnieje obrzęk, którego nie można by usunąć dzięki glonom", cyst, obrzękniętych węzłów chłonnych, opuchlizn, chorób skóry z towarzyszącymi zaczerwienieniami, zapaleń stawów. Glony to potężne wsparcie w terapii: guzy, rak, czerniak, białaczka, chłoniak i włókniaki.
Glony morskie zawierają wszystkie mikroelementy i minerały wody morskiej, mają też przedziwną zdolność gromadzenia ich we własnym wnętrzu. Co ważniejsze, zawierają te substancje w najbardziej przyswajalnej formie, zasymilowane już przez organizm roślinny. To ogromna zaleta, bowiem tak często reklamowane w mediach suplementy zawierają najczęściej syntetyczne witaminy i mikroelementy, których przyswajalność jest dużo niższa niż tych pochodzących z alg. Glony zawierają największą ilość i najwyższą różnorodność minerałów, w porównaniu z innymi roślinami i dlatego są tak cennym pokarmem".
 

Wystarczy do codziennej diety włączyć około 5 gram alg, aby Twój posiłek był bogaty w niezbędne składniki odżywcze i lecznicze na cały dzień. Profilaktyka to 1 miarka 30 ml OCEAN21. W niej znajduje się 3,1 grama alg. Jeśli leczniczo podasz 2 miarki OCEAN21 dziennie po 30 ml, uzyskasz łącznie dawkę leczniczą 60 ml, w której będzie 6,24 grama  alg w 8 rodzajach. Glony są przebogatym źródłem soli mineralnych m.in. żelaza, wapnia, germanu i jodu.

 Ze względu na sporą ilość jodu, u osób z nadczynnością tarczycy stosować bardzo ostrożnie lub wcale. Więcej